hauKTO?

Nasza mała manufaktura jest w połowie ludzka, a w połowie psia. Jesteśmy posiadaczami sprytnego buldoga francuskiego i ciapowatego rottweilera, dzięki czemu w naszej ekipie znamy potrzeby tych mniejszych i większych psiaków.

Dlaczego w ogóle powstało hauWOW! ? Ludzka część ekipy zawsze miała ciągoty do rękodzieła, więc chęć tworzenia unikatowych akcesoriów dla swoich pupili było naturalne.

Brakowało nam tylko materiału, by połączyć francuski szyk buldoga z niemiecką solidnością rottweilera. Wtedy na naszej drodze pojawiła się ta niepozorna linka, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Mimo że można jej przypisać głównie tę drugą cechę, każdorazowo podczas tworzenia obroży lub smyczy, z paracordu powstaje niezwykle elegancki i szykowny produkt końcowy.

Z czasem, metodą prób i błędów, po wielu radach psich właścicieli, eksperymentach i zmianach nasza marka znalazła swój styl, który ją wyróżnia. Nie ograniczamy się tylko do paracordu, a chętnie mieszamy materiały i faktury, by tworzyć małe dzieła sztuki. Każde zestawienie kolorystyczne jest przemyślane i zgodne z naszymi kanonami estetycznymi, a zachwyt klientów tylko utwierdza nas w przekonaniu, że idziemy w dobrą stronę . Podczas tworzenia nowych wzorów towarzyszy nam niezwykła frajda, a ogranicza tylko nasza wyobraźnia.


Z tego miejsca ślemy największe podziękowania do wszystkich testerów, którzy pomagali nam  budować markę, służyli radą i wspierali. Dziękujemy miłośnikom marki, którzy chętnie wracają po nowe. Dziękujemy wszystkim przyszłym klientom za wspieranie polskiego rękodzieła.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl