FAQ

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

1. Czy robimy również projekty indywidualne?

TAK. Każdy może napisać do nas za pośrednictwem portali społecznościowych lub wiadomości e-mail i przedstawić swój pomysł. Podczas konwersacji ustalamy szczegóły, po czym następuje próbna realizacja, następnie zatwierdzenie projektu i rzeczywista produkcja. Zdarza się, że przez natłok pracy projekty personalizowane mają dłuższy czas realizacji, ponieważ wymagają indywidualnego podejścia, dobrania materiałów i szeregu twórczych przemyśleń :)

2. Dlaczego czas realizacji jest tak długi?

Obecnie czas realizacji to 14 dni roboczych. O obowiązującym czasie informuje pasek na górze strony. Czas ten zmienia się ze względu na intensywność zamówień. Dlaczego trwa to tak długo? Nie posiadamy gotowych produktów - każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i robione pod danego psa.

3. Czy nasze produkty wytrzymają przy dużym i silnym psie?

Rękodzieło było testowane na psach małych, dużych, spokojnych i zrywnych, przeszło również szereg testów na rozrywalność przez specjalistyczne maszyny. Obroże i smycze każdorazowo są robione zgodnie z parametrami z testów tak, by każdy właściciel był spokojny na spacerach, ale jeśli pies na co dzień używa karabińczyków typu bull lub bardzo grubych lin, decyzja o zakupie leży po stronie klienta, gdyż takie materiały nie były przez nas testowane.

4. Czy akcesoria są ciężkie?

TAK i NIE - są cięższe od typowych smyczy taśmowych i obroży, jednak nie są na tyle ciężkie, żeby nie można było ich swobodnie używać.

5. Czy współpracujemy lub udostępniamy produkty do testów?

NIE.

6. Nie wiem jaki karabińczyk wybrać

dostępne są dwa rodzaje karabińczyków - spustowy dedykowany mniejszym psom i klasyczny karabińczyk dla średnich i dużych, silnych psów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl